Outdoorová obuv FORCE softshellová

Spoľahlivá outdoorová obuv FORCE z kolekcie ARDON Trek vás prenesie aj napriek naozaj zložitý terén. Vysoká odolnosť a príjemné nosenie sú dané použitím moderných materiálov. Vrchná časť poltopánky je z vodeodolného softshellu. Vďaka tomu je obuv ako stvorená hlavne pre vonkajšie použitie. 

Proti prípadnému okopu slúži zosilnená špica a pätnej časť opatrená vrstvou polyuretánu. Keď sa pozrieme na podošvu, zistíme, že je vyrobená z phylonu a kaučuku. Hlbšie a premyslene štruktúrovaný vzorka sa stará o bezpečnú chôdzu a priľnavosť aj v horších podmienkach. 

Elegantný dizajn v čiernej farbe je ozdobený drobnými červenými detaily, takže výsledok vyzerá zaujímavo a ľúbivo. Aj vďaka peknému vizuálneho spracovania obuv ocenia nielen muži, ale aj ženy. Na výber je totiž z širokého rozpätia veľkostí od čísla 36 do 46. 

outdoorová poltopánka s reflexnými potlačami odolná, príjemná na nosenie zvršok z materiálu softshell s vodeodolnou membránou 

špica a pätnej časť zosilnená vrstvou polyuretánu bez ochranných vlastností materiál: softshell podošva: phylon / kaučuk 

veľkosti: 36 - 46 

váha: 380 g (platí pre polpár obuvi vo veľkosti 42) 

farba: čierno-červená

Vyberte si variant:

44,90 €