EMERTON PILOT zimná bunda

Materiál: 80% polyester, 20% bavlna, podšívka: 100% polyester
 
 
Zimná bunda EMERTON PILOT moderný a pohodlný strih s reflexným príslušenstvom. Bunda je vystužená 600D polyesterom v niekoľkých bodoch, takže je odolnejšia voči opotrebovaniu. Rukávy a spodný lem bundy sú ukončené rebrovanými pletenými manžetami na ochranu pred chladom, dažďom a rôznymi nečistotami. Bunda je tiež vhodná pre mínusové teploty. Má dve multifunkčné hlboké vrecká, dve náprsné vrecká a jedno mobilné vrecko vo vnútri bundy.
 
Hmotnosť: 280 g / m2cxvdssdZimná bunda EMERTON PILOT moderný a pohodlný strih s reflexným príslušenstvom. Bunda je vystužená 600D polyesterom v niekoľkých bodoch, takže je odolnejšia voči opotrebovaniu. Rukávy a spodný lem bundy sú ukončené rebrovanými pletenými manžetami na ochranu pred chladom, dažďom a rôznymi nečistotami. Bunda je tiež vhodná pre mínus teplotu. Má dve multifunkčné hlboké vrecká, dve náprsné vrecká a jedno mobilné vrecko vo vnútri bundy.
 
Materiál: 80% polyester, 20% bavlna, podšívka: 100% polyester
 
Hmotnosť: 280 g / m2Zimná bunda EMERTON PILOT moderný a pohodlný strih s reflexným príslušenstvom. Bunda je vystužená 600D polyesterom v niekoľkých bodoch, takže je odolnejšia voči opotrebovaniu. Rukávy a spodný lem bundy sú ukončené rebrovanými pletenými manžetami na ochranu pred chladom, dažďom a rôznymi nečistotami. Bunda je tiež vhodná pre mínus teplotu. Má dve multifunkčné hlboké vrecká, dve náprsné vrecká a jedno mobilné vrecko vo vnútri bundy.
 
Materiál: 80% polyester, 20% bavlna, podšívka: 100% polyester
 
Hmotnosť: 280 g / m2

Vyberte si variant:

56,20 €